Thajské masáže

Sawan - thajské masáže

Sawan - Thajské masáže

Čtyřruční masáž – Lotosový květ 90minObjednáno 41Uživatelem 0Zbývá
Koupit za 1150 KčPůvodně 1500 KčSleva 23 %Ušetříte 350 Kč

Benešov a Jesenice - Miloslav Lesina

MÍLA s kvalifikací maséra pro zdravotnictví, sportovního maséra a wellness terapeuta. Tento obor je stále jeho koníčkem i po 30leté praxi. Pracuje pro ČOV, je členem o.z. Medicínský tým české sportovní reprezentace, svoji další praxi má na významném sportovním centru Hamr-sport, je lektorem masáží. Dříve působil v ASVS Dukla Liberec, Dukla Jihlava, basketbal VŠ Praha muži, státní reprezentace pozemního hokeje, přípravný kemp hráčů NHL, v několika hotelích a jako wellness manager Hotelu Frymburk. Nechte se jím opečovávat a rozmazlovat..

 

Benešov - Apple

Benešov - Apple

Apple – je skvělá lidská bytost, plná citu a pochopení! Apple má velké zkušenosti z thajských mezinárodních lázní, kde se věnovala různým druhům masáží a lidské tělo zná dokonale. Naposledy pracovala ve specializovaných lázních v Bangkoku, kam se sjíždějí lidé z celého světa . Jistě budete spokojeni i vy, Apple vás nezklame!

 

 

Benešov - Emi

Benešov - Emi

Emi umí provádět silné masáže a poskytne vám různé techniky podle vašeho přání. Perfektně zvládá masáže těla, obličeje či programy na odstranění celulitidy. Prostě dokáže z hezké ženy udělat krásnou! Sama je milá, usměvavá a vyzařuje z ní klidná posilňující energie.

 

 

Jesenice - Dau

Jesenice - Dau

Dauina masáž je však úplně odlišná. Masíruje velmi pomalu, ale  s velkou citlivostí a pochopením pro akupresní body. Její nádherně teplé ruce vám při masáži poskytnou naprostou relaxaci a příjemné pocity. Vaše tělo bude každou její další masáží zdravější  a odolnější...

 

 

Jesenice - Chon

Jesenice - Chon

Chon je naše nová masérka a můžete od ní očekávat vždy jen výbornou a poctivou masáž, která vám odpomůže od bolestivých stavů „Chon“ pracovala jako masérka řadu let v thajsku, kde nasbírala bohaté zkušenosti.

 

 

Jesenice - It

Jesenice - It

Praxe a zkušenosti mají hluboké kořeny v její rodinné výchově. It získávala potřebné informace a praxi v masážích již od svých 18 let přímo od své babičky, daleko od hlavního města, v odlehlé vesničce <<<. Ve věku 25 let It odešla do Bangkoku, kde začala její profesionální kariéra. Nejdříve se věenovala studiu používání bylin na konkrétní nemoce a problémy. Praxi absolvovala v "Centru tradičního lécení a péče o zdraví", kde také od roku 2005 pracovala. V roce 2012 se rozhodla přijet do Čech se svou kamarádkou. It je velmi přátelská a okouzlí vás svou vlídností a laskavostí. Poskytne vám velmi dobrou a silnou masáž!

 

Jesenice - Jo

Jesenice - Jo

Joe také patří mezi naše skvělé masérky a můžete od ní očekávat  vždy jen výbornou a poctivou masáž, která vám odpomůže od bolestivých stavů a dokáže vám navodit slunečnou náladu i ve dnech deštivých. „JO“ má bohaté zkušenosti z  rehabilitačního centra v Bangkoku, kde úspěšně léčila  lidi po úrazech.

*

 

Jesenice - Kar

Jesenice - Kar

Kar je brilantní masér s citem pro detail. Jeho silné ruce uvolní vaše tělo na dlouhé dny, kdy si budete vychutnávat uvolnění a pocit úlevy. Jeho zkušenosti s thajskými masážemi vás jistě ohromí.

 

 

 

Jesenice - Koi

Jesenice - Koi

Zdá se, že Thajsko je nevyčerpatelnou studnicí úžasných masérek! Také „Koi“, která je profesionálkou ve svém oboru, vás nenechá na pochybách, že její ruce dokáží vaše tělo zregenerovat a vaši psychiku dovést do nebeských výšin!

 

 

Jesenice - Mas

Jesenice - Mas

Mas je úžasně energická, vitální, stále usměvavá a její snahou je poskytnout vám velmi silnou i účinnou masáž. Mas má bohaté zkušenosti ze své domoviny  a její způsob masírování  je ojedinělý. Po její masáži budete odcházet  s úžasnými pocity a zdravým tělem!

 

 

Jesenice - Payom

Jesenice - Payom

Payomina milá povaha, spočívající v neustálé ochotě naslouchat vašim potřebám a její profesionalita masérská ji samozřejmě také předurčují k tomu, že si ji příště opět vyžádáte! Payom dokáže vašemu rozbolavělému tělu pomoci a pravidelná masáž u této terapeutky udělá i s vaší psychikou divy.

 

 

Jesenice - Pha

Jesenice - Pha

Pha je kvalifikovaná masérka s rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi. 5 roky pracovala v bangkokském léčebném středisku Traditional Services Society, kde se vždy dokázala plně soustředit na potřeby nemocného a ulevit mu od bolestí. Zúčastnila se výukových kurzů zaměřených na masáže obličeje a zvládá ruzné specielní léčebné programy.

Kvalitní pracovní zkušenosti a praxe dělají z Pha jedinečnou a talentovanou masérku, úžasnou praktičku, připravenou pochopit vaše bolístky, připravenou pomoci zlepšovat váš zdravotní stav.

 

Jesenice - Piar

Jesenice - Piar

Piar je mladý energický masér se zkušenostmi z rodného Thajska. Jeho masáž vás uvolní a rozproudí vaši vnitřní energii.

 

 

 

Jesenice - Sanom

Jesenice - Sanom

Sanom umí provádět silné masáže a vyzařuje z ní i silná spiritualita. Skvěle ovládá různé techniky, obzvlášť pak tradiční thajskou masáž, ve které je výborná. Sanom dokáže vaše tělo i vaši duši hýčkat, nebojte se jejím rukám poddat!

*

 

Jesenice - Suriporn

Jesenice - Suriporn

Suriporn má velice kvalitní způsob provádění masáže a perfektně ovládá znalost energetických drah v lidském těle.Velmi silnou masáž vám neposkytne, ale její akupresura je excelentní, takže vaše bolesti brzy zmizí a zůstane jen pocit zdraví a vitality.

*

*

 

Jesenice - Suwimon

Jesenice - Suwimon

Suwimon má v sobě neskutečné bohatství pozitivní energie a její vřelý úsměv a nadšený zájem pomoci vám k pevnému zdraví ji předurčuje k tomu, aby se stala vaší vyhledávanou osobní masérkou. Suwimon dokáže pokořit i zapeklité bolístky vašeho těla a její zkušenosti jsou již mnohokrát zúročené!!

 

 

Jesenice - Tongbai

Jesenice - Tongbai

Tongbai skvěle ovládá různé techniky, obzvlášť pak tradiční thajskou masáž, ve které je výborná. Vyzařuje z ní velmi silná a příjemná spiritualita! Tongbai je velice pečlivá a pokud se svěříte do jejích rukou, poznáte nadpozemský relax!

 

 

Jesenice - Way

Jesenice - Way

Way ! - Tato hezká a milá dívka, má nejen sličnou tvář, ale i úžasné ruce, které se dokáží orientovat v bolístkách vašeho těla a svou masáží vám od nich odpomoci. Way v Thajsku pracovala v nemocnici Maei – Aie jako kvalifikovaná masérka a je velmi empatická  a šikovná.

*

 

Copyright © 2008-10 tvorba www stránek
Všechna práva vyhrazena. | HTML 4.01 valid!

email: